Za nákupy

O Francouzích se říká, že patří k nejlépe oblékaným Evropanům, Francouzky jsou elegantní při každé příležitosti a město Paříž je Mekkou mody. Navštivte při svých toulkách za poznáváním tohoto krásného města také zdejší obchody. Ať už jen pro potěšení oka prohlédnout výlohy nebo pořídit krásné nové kousky do svého šatníku. Projděte nádherné bulváry s butiky těch nejrozmanitějších luxusních značek, prohlédněte novinky ve světě mody od známých návrhářů, zapomeňte na chvíli na památky a muzea a vychutnejte si město s jeho každodenním ruchem.

Paříž je městem krásy, elegance, šarmu a také centrem nákupů. Je ideálním místem pro milovníky nakupování. Nemusíte zrovna toužit po tom utrácet velké peníze, třeba jen chcete přivézt si z města mody alespoň nějaký suvenýr. Projděte si ulici Rue de Rivoli s množstvím butiků a okolních obchodních domů nebo navštivte tzv. břicho Paříže – Les Halles. A na co při cestě za nákupy v Paříži rozhodně nezapomeňte jsou zdejší bleší trhy. Nikde jinde nezažijete takovou atmosféru a radost ze smlouvání a nakupování originálních kousků. Bleší trhy vám pak ukáží Paříž z úplně jiného úhlu.

Zatím žádné komentáře - buďte první!

Děkujeme Vám, že chcete komentovat tento článek. Snažte se prosím psát s diakritikou a pokud možno k tématu článku. Váš komentář se neobjeví hned, ale musí počkat na schválení moderátorem. Veškeré příspěvky obsahující reklamu či netýkající se tématu nebudou s největší pravděpodobností schváleny.TOPlist